ثانیه های کوتاه از قطعه زیبای ” توبه “
دی ۲۳, ۱۳۹۷
اجرای قطعه ” غبار غریبی ” گروه آل یاسین در برنامه تلویزیونی مرثیه باران
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷

توسط گروه همخوانی آل یاسین ورامین؛ قطعه «غبار غریبی» رونمایی شد+ کلیپ

ورامین- هم زمان با ایام فاطمیه، قطعه غبار غریبی توسط گروه همخوانی آل یاسین شهرستان ورامین رونمایی شد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حسین نجفی پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه رونمایی قطعه «غبار غریبی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه روند ساخت آثار استودیویی صوتی گروه آل یاسین، اعضای گروه تصمیم به ساخت اثری فاخر با مضامین ایام شهادت دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) گرفته و سروده مرثیه وار علی الواریان شاعر کشوری، آماده ضبط در استودیویی سازمان هنری اوج شد.

سرپرست گروه آل یاسین افزود: این اثر فاطمی با آهنگسازی سید سعید هاشمی همراه و تصاویر شهادت مظلومانه بی بی دوعالم در جای جای آن به تصویر کشیده شده و در حقیقت مصائب حضرت زهرا(س) برای مخاطب تداعی شده است.

وی ادامه داد: اکنون انقلاب اسلامی به برکت اهل بیت(س)، به طور معجزه آسایی در حال گسترش بین آحاد مردم دنیا به ویژه عراق، سوریه، یمن و کشورهای منطقه می باشد و تاسی به سیره حضرت زهرا(س) در تمام مراحل صدور انقلاب اسلامی، مشهود است.

نجفی بیان داشت: به گفته رزمنگان ۸ سال دفاع مقدس و مدافع حرم، توسل به حضرت زهرا(س)، انرژی و روحیه وصف ناپذیری جهت شکست دشمنان قسم خورده اسلام ایجاد و همواره باعث پیروزی جبهه حق شده است.

وی تاکید کرد: با انگیزه نشر ارزش های فاطمی اثر غبار غریبی تولید و در ایام فاطمیه در برنامه های تلویزیونی مختلف به صورت زنده اجرا و پخش خواهد شد.

کد خبر ۴۵۲۵۹۳۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *