گزارش تصویری اجرای گروه همخوانی آل یاسین در مراسم های استقبال از دانشجویان جدیدالورود
مهر ۲۱, ۱۳۹۶
اجرای زیبای گروه همخوانی آل یاسین در همایش سه ساله های حسینی+تصاویر
آبان ۴, ۱۳۹۶

توسط گروه همخوانی آل یاسین صورت پذیرفت: اتمام مرحله ضبط استودیویی اثر جدید حضرت ثارالله(ع)+ تصاویر

سرپرست گروه همخوانی آل یاسین از اتمام مرحله ضبط استودیویی اثر جدید حضرت ثارالله(ع) خبر داد.

حسین نجفی اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) و ضرورت ایجاد شور و نشر معارف حسینی در بین آحاد مسلمین و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، ضبط استودیویی اثر زیبای حضرت ثارالله(ع) با سروده زیبای غلامرضا سازگار شاعر آئینی و مطرح کشور به اتمام رسید.

سرپرست گروه همخوانی آل یاسین ادامه داد: ضبط، میکس و مسترینگ این اثر فاخر را حسن اردستانی و همچنین تنظیم جذاب آن را سید شهاب الدین شوشتری بر عهده دارند.

وی تاکید کرد: این اثر زیبا در عصر روز چهارشنبه هفته جاری از شبکه ۲ سیما به صورت زنده، توسط اعضای گروه همخوانی آل یاسین اجرا خواهد شد.

نجفی تاکید کرد: با وجود ضعف شدید دستگاه ها و رسانه های فرهنگی کشور در تولید نواهای مذهبی استودیویی و بدون هیچ پشتوانه مالی از سوی مسئولین، آثار جدیدی را در دست تولید داشته و همواره اجر و پاداش خود را از اهل بیت(ع) خواسته ایم تا بتوانیم با خلوص نیت و توجه به منویات مقام معظم رهبری، آتش به اختیار و موثر عمل کنیم.

وی تصریح کرد: کلیه اخبار گروه همخوانی آل یاسین شهرستان ورامین از طریق وب سایت رسمی گروه به آدرس www.aleyasingroup.com  و همچنین کانال Aleyasingroup@ منتشر می شود.

نجفی خاطرنشان کرد: نوجوانان و جوانان هنردوست دیار ۱۵ خرداد، منتظر آثار جدید گروه با موضوعاتی اجتماعی و انقلابی باشند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *