اجرای ۱۵ برنامه خاطره انگیز در دهه فجر
بهمن ۲۶, ۱۳۹۵
به خاطر عدم حمایت دستگاه های دولتی؛ گروه های تواشیح و همخوانی، قادر به ساخت آثار استودیویی با موضوعات اجتماعی نیستند.
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶

سرپرست گروه تواشیح آل یاسین: اجرای تلویزیونی موفقی داشتیم

سرپرست گروه تواشیح و همخوانی آل یاسین با اشاره به رضایت مندی مردمی از اجرای موفق برنامه تلویزیونی این گروه، گفت: امیدواریم اجرای گروه های تواشیح و همخوانی در مناسبتهای ملی و مذهبی، پای ثابت برنامه های رسانه ملی باشد.

حسین نجفی که به همراه اعضای گروه تواشیح و همخوانی آل یاسین ورامین مهمان برنامه “آفتاب شرقی” شبکه ۱ سیما، درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در اولین روزهای سال جاری مهمان هموطنان عزیز در شبکه سراسری یک سیما بوده و دل شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت را شاد کردیم.

وی افزود: با افتخار هزینه قطعه زیبا و شاد” دل بی تاب” که با شعر علی الواریان، آهنگسازی حسین خدمتعلی و تنظیم بی نظیر کیان مقدم همراه شده را شخصا پرداخت کرده ایم که برای مخاطبین ما در اعیاد مذهبی جذابیت ویژه ای داشته است.

نجفی ادامه داد: همان طور که بینندگان شبکه یک مشاهده کردند، بعد از این اجرای به یادماندنی، هادی صلح جو مجری برنامه که از مجریان توانمند کشور است، حضور جوانان خوش صدا و انتخاب عضویت جوانان خوش صدای میهن اسلامی در گروه های همسرایی مذهبی را مایه امیدواری و مباهات همگان عنوان کرده و ما امیدواریم اجرای گروه های تواشیح و همخوانی در مناسبتهای ملی و مذهبی، پای ثابت برنامه های رسانه ملی باشد.

شایان ذکر است گروه تواشیح و همخوانی آل یاسین ورامین، تنها گروه شرق و جنوب شرق استان تهران است و اخیرا طی یک فراخوان در فضای مجازی، عضوگیری اعضای جدید، علی الخصوص نوجوانان و جوانان را در دستور کار خود قرار داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *